HAKKIMIZDA

gozluklu-veteriner-logo

Patili dostlarınızı her türlü ihtiyaçlarına göre gönül rahatlığı ile 7/24 testlim edebileceğiniz bir ekibiz.

Misyonumuz

kedi fotoğrafı

Muayenehanemiz 2021 yılında Veteriner Hekim Nur Gözlüklü tarafından Tatlısu Mahallesi Hat Boyu Caddesi üzerinde kurulmuştur. Koruyucu hekimlik kapsamında hastalarımızda henüz bir hastalık belirtisi görünmeden hastalıkların önüne geçmeyi ve hastalık durumunda en kısa sürede doğru tanıya ulaşıp güncel tedavi protokolleri ile hastalarımızı sağlığına kavuşturmayı hedefliyoruz.

Muayenehanemiz veteriner hekimlerin gözetiminde yaşadığı stresi azaltmak ve onlarla olumlu bir ilişki kurabilmek için özenle düzenlenmiştir.

Acil durumlarda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bakımı sağlayabilmek adına istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

EKİBİMİZ

Veteriner Hekimlerimiz

Alanında tecrübeli hekimlerimizi daha yakından inceleyebilirsiniz.

nur_gozluklu

Nur Gözlüklü

 

İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun oldu. Yüksek lisans eğitimi sırasında klinik stajını Italy Università degli Studi di Perugia’da yaptı. Daha sonra Türkiye’ye dönerek çeşitli kliniklerde çalıştı. Mesleki gelişimini eğitim programları ve kongrelere katılarak devam ettirmektedir. Mişa ve Hamur adında 2 tane kedisi vardır.

 

emrullah_benli

Emrullah Benli

 

Selçuk Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun oldu. Öğrencilik yıllarından itibaren staj ve intörn eğitimlerini mezun olduğu üniversitenin hayvan hastanesinin polikliniklerinde tamamladı. Patili dostlarına daha iyi yardımcı olmak için hayat boyu eğitim mottosuyla mesleki gelişimini çeşitli seminerlere ve kongrelere katılarak sürdürmektedir.

 

Whatsapp'tan İletişime Geçin

0 (532) 442 81 50

Hemen Arayın

0 (216) 771 10 19

Adres

Tatlısu Mah. Hatboyu Bulvarı Sıddık Sokak No: 7 Ümraniye/İstanbul

Bizi Takip Edin